Притисни торта екранот стојат Бела/розова Метал железо cupcake додаток 1piece свадба партија табела декорација торта алатки страна на добавувачите
Ново - 20 %

Притисни торта екранот стојат Бела/розова Метал железо cupcake додаток 1piece свадба партија табела декорација торта алатки

Залиха
DEN 720.00
DEN 576.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Торта Алатки Тип:
Стои
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
15307
Непристојни Слика:
No
Име :
Притисни Торта стојат
боја:
бела/розова
Материјал:
железо метал
Количина:
1 Парче
користат за:
cupcake десерт/Бонбони/ lollipop/притисни торта
Повод:
Свадба/партија/настан/dinnerware/табела декорација/чоколадо
Потекло:
Кина
Пакување:
Добар пакување
превозот:
15-50 дена работни дена пристигне

Поврзани производи