Токио Аниме Ghoul Момчиња Девојчиња Цртан Филм Молив Случај Торба Училиште Пошта Деца Студент Пенкало Торба Деца Чанта Паричникот Подарок
Ново - 33 %

Токио Аниме Ghoul Момчиња Девојчиња Цртан Филм Молив Случај Торба Училиште Пошта Деца Студент Пенкало Торба Деца Чанта Паричникот

Залиха
DEN 575.52
DEN 385.00
Износот:

Мојот Сосед Totoro Момчиња Девојчиња Цртан филм Молив Случај Торба Училиште Пошта Деца Студент Пенкало Торба Деца Чанта Паричникот Подарок Состојба : НОВА
Карактер : Мојот Сосед Totoro Материјали : Најлон
димензии : должина 24 CM,висина 11cm,ширината на дното 7 CM.
Пакет : 1pcs
Ние добредојдовте на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за трговија на големо цена.
Пакет ќе брод надвор од 2 работни дена по плаќање јасно.
Ние во собата Економија меѓународна шпедиција како основна превозот.
обично тоа треба цела 14-25 работни дена да НИ/СА/велика БРИТАНИЈА/AU/ Јужна Азија . 15-30 работни дена да го Други европските земји.
Понекогаш тоа ќе биде мало задоцнување, поради cu stoms инспекција, Лошите Временски услови или некои неконтролирани фактори.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11cm
Објектот Ширина:
7cm
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Материјал Состав:
Полиестер
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
ZeAiLi
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Должина:
24cm
Број На Модел На:
токио ghoul
Паричници:
Организатор Паричници
Главен Материјал:
Најлон
Декорација:
Никој
Внатрешни работи:
монета џеб
Објектот Тежина:
150g
Карактер:
токио ghoul

Поврзани производи