Топ Австриската Кристал Higt Квалитет Алки Совршен Симулирани Бисер Нараквици за Жените Накит, Булчински Свадба Додатоци CCHE027
Ново - 35 %

Топ Австриската Кристал Higt Квалитет Алки Совршен Симулирани Бисер Нараквици за Жените Накит, Булчински Свадба Додатоци CCHE027

Залиха
DEN 501.12
DEN 326.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
CC&BYX
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
None
Occassion:
Свадба Партија Engagemen
Затворач Тип:
adjustabl
свадба накит:
Свадба накит за невести
Is_customized:
Yes
Тежина:
53g

Поврзани производи