совршена! 50PCS / многу Убава бела ној пердуви 40-45 cm / 16-18 инчен, свадба пердув декорации

совршена! 50PCS / многу Убава бела ној пердуви 40-45 cm / 16-18 инчен, свадба пердув декорации

Залиха
DEN 2351.52
Износот:


совршена! 50 PCS / многу Убава бела ној пердуви 40-45 cm / 16-18 инчен, свадба пердув декорации
Боја : бела Материјал : Ној пердуви Стил : DIY Големина 1 : 16-18 инчи / 40-45см Количина : 50pcs
Статус : 100% сосема нов и добар квалитет!
Опис На Превозот
За САД цел :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 3 работни ден преку Кина
Пост и USPS со испорака потврда.
Се проценува дека времето за испорака е 8-15 дена.
За Меѓународниот поредок :
Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина Пост или international express
Од Економски Int'l Превозот, проценетите време на испорака :
15-21 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, Канада.
15-25 работни дена да повеќето Европски земји.
15-30 работни дена за Повеќето Азиски Земји.
15-25 wokring дена во Австралија, Нов Зеланд
Се проценува дека времето за испорака не е 100% точна, ни e-mail, ако не го примите објект по 25 работни дена.
За Нас
само со контактирање нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да ги реши проблемите

Декларираните карактеристики

Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
Нови
Боја:
Бела
Материјал:
Ној Пердуви
Стил:
DIY
Големина:
40-45см/16-18inch
Количина:
50pcs

Поврзани производи