12 парчиња ѓердан 2017 Нова Мода Накит САКАМ ДА ПАРЧИЊА Писмо Pendant жените Ѓердан Љубов Подароци

12 парчиња ѓердан 2017 Нова Мода Накит САКАМ ДА ПАРЧИЊА Писмо Pendant жените Ѓердан Љубов Подароци

Залиха
DEN 460.80
Износот:


Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно.com/store/504548. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас.
Име : pendant ѓердан
Боја : Како се покаже
Pendant Големина : 34*23mm
Материјал : Алуминиумски
Цена за 12pcs/многу
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Слика може да се појави поголем на вашиот екран.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. pls waitting трпеливо. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Превозот на плаќање не се враќа. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
T1022
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
34*23mm
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
41+5cm

Поврзани производи