Нови Оригинални Ладење Вентилатор За AMD HD6970 6990 FOXCONN PVB070G12N 2.0 Лаптоп DC Brushless Кулер Радијатори Вентилаторот за Ладење
Ново - 5 %

Нови Оригинални Ладење Вентилатор За AMD HD6970 6990 FOXCONN PVB070G12N 2.0 Лаптоп DC Brushless Кулер Радијатори Вентилаторот

Залиха
DEN 527.52
DEN 501.00
Износот:

Нови Оригинални Ладење Вентилатор За AMD HD6970 6990 FOXCONN PVB070 G12 N 2.0 Кулер Радијатори Вентилаторот за Ладење на Лаптопот Лаптоп Бесплатен превозот
Компатибилен со : За AMD HD6970 6990 FOXCONN PVB070 G12 N 2.0 Испорака Тежина : 80g ( 3oz ) DC 12 V 2.00 НА 4 Pins Модел : PVB070 G12 N FOXCONN
Забелешка : Важно ! Важно ! Важно !
Вие треба да бидете сигурни дека вашата тековна фан дека ќе се отстранат од вашиот лаптоп е иста со нашата фан .На истиот тип на лаптоп може да има девојче фанови. Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите . Ви благодариме.
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките :
ДЕЛТА / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.
Карактеристики :
1. Тоа ги штити вашите вредни податоци од страна на одржување на ПРОЦЕСОРОТ кул
2. ПРОЦЕСОРОТ фан карактеристики ефикасна топлина дисипација и ниско ниво на бучава
3. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање на вашиот компјутер
4. Одржите вашиот компјутер кул и удобно врз скутот или на вашата работна маса со овој CPU вентилатор
5. Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржливи во употреба
6. Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет : 1x вентилаторот за ладење 100% Нови Оригинални
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.(За референца само) Забелешка : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта обично трае 11-30 дена.И тоа трае и подолго.Ве молиме да бидете трпеливи, ако не го добие стоки брзо по породувањето.Или можете да изберете EMS,DHL,UPS-от или други изразат услуги,но ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот цена за брза испорака. Сад , Русија , Украина ,ние изберете e Packet кој е побрз и stabable.Ако доаѓаат од Канада,Франција,Израел или Велика Британија,Австралија,Саудиска Арабија,можете да платите Дополнителни $2.5 или $3 на Вашата Нарачка преку e Packet превозот.
Враќање Plicy : Плаќање : Повратна Информација :

Декларираните карактеристики

Бучава:
N
Тип:
Фан
Бренд Име:
WFXSTD
Фан Големина:
2.5 инчен
Пакет:
No
Линии:
4 Линии
Примена:
Процесор
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Heatsink Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Вентилатор За AMD HD6970 6990 FOXCONN PVB070G12N 2.0

Поврзани производи