2pc Нов Бренд Топла Тетоважа Ѓердан Водат Ѓердан Жените Ретро Гроздобер Еластична Црна Панк Chocker Ѓердани Девојки Накит за Подарок
Ново - 6 %

2pc Нов Бренд Топла Тетоважа Ѓердан Водат Ѓердан Жените Ретро Гроздобер Еластична Црна Панк Chocker Ѓердани Девојки Накит за

Залиха
DEN 14.88
DEN 14.00
Износот:

Издржливи Нова Мода Жените Pendant Collares Ѓердани Црна Ретро Хена Гроздобер Еластична Тетоважа Ѓердан Водат Изјава Панк Ѓердан DIY Тело Синџир Хривнија Накит
Материјал : Смола Должина : 21cm Боја : Црна Стил : Панк Тетоважа Ѓердан Изјава Ѓердан Пакување : 1 Компјутер Тетоважа Ѓердан / Polybag.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Број На Модел На:
MJN9586
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
БИЛО
Материјал:
Смола
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
млад таа
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
Метали Тип:
Смола
Накит Стил:
Панк Ѓердан Torques
боја:
13 Бои Се Опционални

Поврзани производи