10PCS 5MM Дијаметар Меркур се Префрлите
Ново - 14 %

10PCS 5MM Дијаметар Меркур се Префрлите

Залиха
DEN 68.64
DEN 59.00
Износот:

10 PCS 5 MM Дијаметар Меркур се Префрлите
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме парче

Декларираните карактеристики

Гаранција:
-
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
-

Поврзани производи