BAP300R C16-16-200-2T,Десен агол од 90 степен мелење машина арбор Fraise en рунда за APMT1135 карбид инсерти 2 flute

BAP300R C16-16-200-2T,Десен агол од 90 степен мелење машина арбор Fraise en рунда за APMT1135 карбид инсерти 2 flute

Залиха
DEN 428.64
Износот:


Нашата соработка со вас
почнувајќи од помогне да се реши практични проблеми.. Пакет : 1pcs на мелење машина арбор, 1pcs на клуч torx, 1pcs на пакување кутија (не вклучуваат карбид вметнете)
Ние разбираме вашата конфузија,
Алтернативни алатка бренд што апсолутно не е недостаток на добра алатка!
Но, она што алатката може да ги задоволуваат вашите потреби?
Ние заедно со вас
Решенија за вашата ефикасност!
Ова е нашата улога
Нашето учество , вашата работа полесна !
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои очекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 14days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност
Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
1).Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2).Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD)има квалитет проблем, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да направат нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се одговорни за товарни надвор и дома.
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само зачувам.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод цел за испорака адреса што се потврдува и со зачувам.
Превозот :
Услови на испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС","ПРОЗОРЦИ","DHL","Fedx","ТНТ"
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас, f сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации, ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот, Ставка мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон, Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика, мора да контактирате со нас за контакт во рок од 14 дена од денот на приемот.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
16mm
Тип:
Лицето Мелница
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
200mm
Број На Модел На:
BAP300R C16-16-200-2T
Бренд Име:
OYYU
Обложување:
Бела
Сечење На Крајот Кол:
16mm
Месо Тело Кол:
16mm
Вкупна Должина:
200mm
Заби:
2 flute
Вметнување:
APMT1135
Завртка:
М2.5*6
боја:
Елегантен Сребро.
Пакет:
1pcs/Пластична кутија со ПОГОДЕН КЛУЧ

Поврзани производи