Синиот Прстен Кутија за Слободни shipping100pcs/многу 6.3*6.3*2.3 cm 800g хартија прстен пакување кутија earring се прикаже случај Плоштадот Накит Пакување

Синиот Прстен Кутија за Слободни shipping100pcs/многу 6.3*6.3*2.3 cm 800g хартија прстен пакување кутија earring се прикаже

Залиха
DEN 3120.00
Износот:


Точка бр. : DBX773
Производ : прстен се прикаже поле со панделка
Материјал : 800g картон
Боја : беж
Големина на : 6.3*6.3*2.3 cm
Тежина : 16g
Употреба : прстен,earring,pendant..пакување
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака :
Сите нарачки се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ ВОЗДУХ e-MAIL порака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL превозот обично трае 15-60 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
E-пакет превозот обично трае 10-25 работни дена.
EMS изразат shiping обично трае 5-15 работни дена.
DHL, UPS-от, FEDEX и TNT express превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
2.3cm
Број На Модел На:
DBX773
Објектот Должина:
6.3cm
Објектот Тежина:
16g
Објектот Ширина:
6.3cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Производ Карактеристики:
прстен
Материјал:
Хартија

Поврзани производи