1 парче x За МИЦУБИШИ Pajero Тритон L200 4x4 Montero 1990-2000 Слободни тркала заклучување центри B011 MD886389
Ново - 34 %

1 парче x За МИЦУБИШИ Pajero Тритон L200 4x4 Montero 1990-2000 Слободни тркала заклучување центри B011 MD886389

Залиха
DEN 997.92
DEN 659.00
Износот:


Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Декларираните карактеристики

Производителот Дел Број:
B011 MD886389
Објектот Тежина:
B011 MD886389
Прилагодување:
Yes
Специјални Функции:
MD886389
Осветленост Дел Број:
B011 MD886389
Објектот Должина:
B011 MD886389
Објектот Висина:
B011 MD886389
Бренд Име:
PABOKAY
Материјал Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
B011 MD886389
Земја/Регион на Автомобил Производство:
B011 MD886389
Другиот Дел Број:
B011 MD886389
splines:
28
забелешка:
упатство

Поврзани производи