Новиот Автомобил Шофершајбната Планината Носителот колевка се Залагаме За 7-10 инчен Таблет КОМПЈУТЕР GPS ipad Z09 Капка брод
Ново - 17 %

Новиот Автомобил Шофершајбната Планината Носителот колевка се Залагаме За 7-10 инчен Таблет КОМПЈУТЕР GPS ipad Z09 Капка брод

Залиха
DEN 446.88
DEN 371.00
Износот:

Боја : Црна Карактеристики :
1.Направен од висок квалитет на крути пластични,силни и издржливи.
2.Прилагодливи црево овозможува максимална флексибилност.
3.Inversed-триаголник дизајн го прави мобилен или таблет компјутер безбедно.
4.360 степен ротирачки овозможува landscape да портрет слободно.
5.Силна вшмукување чаша држи вашиот мобилен телефон или таблет цврсто на автомобил шофершајбната.
6.Применливи за i Pad2 3 4 5/Samsung Galaxy Tab/ GPS/Windows surface таблет КОМПЈУТЕР помеѓу 7inch да 10inch(ширина од 135 до 185mm);видиме со Должина од 150-190mm. Инсталација :
Чекор 1 : да се Обезбеди монтажа застане за да шофершајбната, го чисти прозорецот површина пред да аплицираат за фирма притисок, да го прилагодите според било агол за hands-free гледање позиција;
Чекор 2 : Fix црево превозникот блок на конзола, притиснете го цревото во тоа.
Чекор 3.Место и позиција топката заеднички во монтажа прстен, притиснете цврсто се додека не легне во позиција;безбедна и стегне монтажа прстен во држачот;
Чекор 4.Се повлече една рака на држачот за пошироката postion, стави се мобилен или таблет во тоа. Забелешка : Поради различни мерења на локации,може да постои 1-2 CM грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x Стојат 1 x Носители

Декларираните карактеристики

Пакет:
No
Број На Модел На:
zhuanchanpinsiquanjia

Поврзани производи