Keyecu Замена Transponder Копче Со ID46 Чип за Citroen Berlingo C5 Испраќање Saxo
Ново - 7 %

Keyecu Замена Transponder Копче Со ID46 Чип за Citroen Berlingo C5 Испраќање Saxo

Залиха
DEN 382.08
DEN 355.00
Износот:


Замена Transponder Копче Со ID46 Чип за Berlingo C5 Испраќање Saxo 100% Сосема Нов! Висок Квалитет
Апликации :
за Berlingo 2000 - 2010 за C5 2001 - 2010 година за Испраќање 2007 - 2010 за Saxo 2001 - 2003 година за Xsara 2001 - 2006 година за Xsara picasso 2000 - 2006
Answer : ___________________________ Note : Ова празно клуч не доаѓаат со transponder чип ID46 и празно сечилото SX9 ќе треба да се добие transponder чип програмиран и добиете нож се сечат за да се вклопи вашето возило.
Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal САМО ! Ако немате Paypal сметка, ве молиме регистрирајте се на ( www.paypal.com ).
Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, Fedex и Хонгконг пост на светот во 2-3 работни дена.
Време на испорака : Од ЕМС : Обично трае околу 6-13days . Од DHL, UPS-от, и Fedex : Обично трае околу 4-6days. Од Хонгконг пост : Обично трае околу 11-25 дена. Ако сте во далечинското регионот тоа може да потрае малку повеќе време за да се дојде. Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги одбие да го потпише за пакетот , да одбие да плати данок или поради пост проблем на купувачот земја , купувачот ќе ги преземе сите изгуби. ние сме задолжени за чување на стоката лево Кина непречено само.
Повратни информации Позитивни повратни информации ќе бидат автоматски лево за да сите купувачи откако ќе се плати објект или на платната трансакција е завршена. Ние високо го цениме дека ќе можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации. Тоа е затоа што оставајќи Негативни повратни информации или Неутрален Повратни информации никогаш не е добар начин да го реши проблемот. Ние ќе им понуди соодветна аранжманот и да им помогне да го реши секој проблем што е можно побрзо.
Контакт ве Молиме контактирајте со нас преку e Bay линк ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 часа . Ве молиме проверете што спам пошта доколку нема одговор за 48 часа.
Гаранција & Политика на Враќање на 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
Yes
R/C Функција:
Со
Производителот Дел Број:
/
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
No

Поврзани производи