Вектор Оптика Тактички 20cm 8 Инчен Челик Долги Рамни Обемот 21mm Picatinny Железнички Планината База Празно без Заврши Пиштол Додатоци

Вектор Оптика Тактички 20cm 8 Инчен Челик Долги Рамни Обемот 21mm Picatinny Железнички Планината База Празно без Заврши Пиштол

Залиха
DEN 1679.52
Износот:

Ние искрено се надеваме дека ќе уживате во нашите производи .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
TAC ВЕКТОР ОПТИКА
Број На Модел На:
SCRA-07B

Поврзани производи