МИКС 6colors 120pcs T10 Светилка Основи За Авто Светлина Секоја боја 20pcs
Ново - 22 %

МИКС 6colors 120pcs T10 Светилка Основи За Авто Светлина Секоја боја 20pcs

Залиха
DEN 576.00
DEN 449.00
Износот:


Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Зелена, Розова, Црвена, Бела, секоја боја 20pcs
База Тип:
G13
Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
Добар квалитет
сертификација:
CQC,CE,CCC
Гаранција:
2years
Број На Модел На:
ss8599343
База Материјал:
ABS
боја:
микс
Модел:
t10

Поврзани производи