20PCS Мини Приклучок НАТОПИ Тип МИНИ USB 5 PIN Штекер 90 Приклучок
Ново - 14 %

20PCS Мини Приклучок НАТОПИ Тип МИНИ USB 5 PIN Штекер 90 Приклучок

Залиха
DEN 67.20
DEN 58.00
Износот:


20pcs Мини приклучок НАТОПИ тип МИНИ USB 5 PIN штекер 90 приклучок
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме парче

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
USB 5 PIN штекер 90 приклучок

Поврзани производи