DoreenBeads Шарм Приврзоци Лист Антички Бронза 31mm(1 2/8)х 13mm(4/8),50 Компјутери
Ново - 45 %

DoreenBeads Шарм Приврзоци Лист Антички Бронза 31mm(1 2/8)х 13mm(4/8),50 Компјутери

Залиха
DEN 248.16
DEN 136.00
Износот:

Шарм Приврзоци Лист Антички Бронза 31mm(1 2/8")х 13mm(4/8"),50 Компјутери Материјал Цинк метални легури(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 3.1 cm x1.3cm(1 2/8" x 4/8")
Дупка големина : 1.8 mm( 1/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Бронза Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не. B66445 Забелешка.
Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
B66445
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Бренд Име:
DoreenBeads

Поврзани производи