Црна Коза HB Молив Со Шарени Дијамант Kawaii Училиште Сликарство, Цртање и Пишување Деца Молив 12PCS/Set
Ново - 5 %

Црна Коза HB Молив Со Шарени Дијамант Kawaii Училиште Сликарство, Цртање и Пишување Деца Молив 12PCS/Set

Залиха
DEN 116.64
DEN 111.00
Износот:


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : Црна Род HB Молив Со Шарени Дијамант Kawaii Училиште Сликарство, Цртање и Пишување Деца Молив 12 PCS/Set
Функција :
100% Нов висок квалитет
Еколошки пенкало Безбедно не-токсични
Големина : и 17,5 см(Должина)*0.7 cm(Рефил Ширина )
Доведе Цврстина : ПОЛУПАНСИОН
Материјал : Пластика
Боја : Боја не е фиксна, ние ќе ја испрати на боја на молив случајно
пакетот вклучува : 12 x Дијамант Црна Род молив
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Декларираните карактеристики

Тип:
Стандард Моливи
Број На Модел На:
1-12
Пакување:
Сет
Употреба:
Office & Училиште Молив
Доведе Боја:
Црна
Доведе Цврстина:
HB
Тело Материјал:
Пластични
Тип:
Стандард Моливи
Бренд Име:
XueSheng
Растворливи Или Не:
No
Користење на сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Количина:
12pcs
Алијаси:
Дијамант Црна Род молив
боја:
случаен микс (не-боја)

Поврзани производи