BP501 100pcs Безбедност 4mm обвиткан пластовидно банана приклучок авто-собранието лемење тип CATII600V / 32A

BP501 100pcs Безбедност 4mm обвиткан пластовидно банана приклучок авто-собранието лемење тип CATII600V / 32A

Залиха
DEN 2256.00
Износот:


Боја : Црвено-Црна-Жолто-Зелено-Сина
4mm Shrouder Пластовидно Приклучок
Материјал :
1. Изолатор : АП
2. Тело : Месинг
3. Пролет : Beryllium бакар
4. Површина : Никел позлатен
5. Лемење на конекција
6.Боја На Црвено Црн Жолта Зелена Сина
Номинална напон/тековни : CATII 600 V / Max.32 A

Декларираните карактеристики

боја:
100pcs Црвена, 100pcs Сина, 100pcs Зелена, 100pcs Црна, 100pcs Жолта, 20pcs x 5 Боја, 50pcsRed 50pcs Црна
Број На Модел На:
BP501
Бренд Име:
KSSTCONNECT
Пол:
Машки
Примена:
Осветлување
Тип:
4mm Банана Приклучок

Поврзани производи