3.5 инчен LCD екран KD035G6-54NT-А1 KD035G6-54NT-А1-REVA За FE-35WI Видео безжична врата
Ново - 24 %

3.5 инчен LCD екран KD035G6-54NT-А1 KD035G6-54NT-А1-REVA За FE-35WI Видео безжична врата

Залиха
DEN 954.24
DEN 725.00
Износот:


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Декларираните карактеристики

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи