5 x автомобил додатоци пред Скари налепници за Фолксваген шкода octavia passat б5 фолксваген голф 4 tiguan jetta mk6

5 x автомобил додатоци пред Скари налепници за Фолксваген шкода octavia passat б5 фолксваген голф 4 tiguan jetta mk6

Залиха
DEN 239.52
Износот:

5 x автомобил додатоци пред Скари налепници за Фолксваген "шкода" octavia passat б5 "фолксваген" голф 4 tiguan jetta mk6 Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на youu автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ Боја : Како што сликите покажуваат Големина : ( 40cm x 0.7 cm) Пакетот Вклучува : 5 x автомобил додатоци пред Скари налепници за Фолксваген "шкода" octavia passat б5 "фолксваген" голф 4 tiguan jetta mk6 Инсталација Настава : 1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув 2. Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација 3. Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур 4. Да се ослободи од трансфер филм Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
пред Скари
Бренд Име:
Aliauto
Објектот Ширина:
0.7cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
глава
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
домашно милениче

Поврзани производи