20pcs/многу 18mm Накит accessorie Античките сребро букви Не се сите кои талкаат се изгубени шарм pendant за нараквица DIY одлуки

20pcs/многу 18mm Накит accessorie Античките сребро букви Не се сите кои талкаат се изгубени шарм pendant за нараквица DIY одлуки

Залиха
DEN 320.64
Износот:

Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Превозот на плаќање не се враќа. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму .
Име : DIY pendant
Боја : антички Сребрен
Големина : 18 MM
Материјал : Алуминиумски
Цена за 20pcs
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. pls waitting трпеливо. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
is_customized:
No
Број На Модел На:
T1050
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Големина:
18mm

Поврзани производи