Нови пристигнување 1pcs Безбедност 3 Комбинација Патнички Куфер Багаж Торба Кодот за Заклучување на Патент Катанец топла
Ново - 26 %

Нови пристигнување 1pcs Безбедност 3 Комбинација Патнички Куфер Багаж Торба Кодот за Заклучување на Патент Катанец топла

Залиха
DEN 54.24
DEN 40.00
Износот:


Нови пристигнување 1pcs Безбедност 3 Комбинација Патнички Куфер Багаж Торба Кодот за Заклучување на Патент Катанец топла Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Дизајниран со 3 тркала и 0-9 број секое тркало, можете да го поставите вашиот сопствен лозинката и заклучување може да се претходно наместени во фабрика да се отвори во 0-0-0. Тоа е широко се користи за заклучување на багаж, кутии за накит, алатка градите, мини куфер и други приватни кутии. Корисна за многу видови на багаж, лесно може да се вклопи преку zip дупка. ОПЕРАТИВНИ ИНСТРУКЦИИ : За заклучување е поставен на производителот претходно наместени на 0-0-0. 1. Претвори сите три бира 0. Појавување против линија. 2. Притисни на црна копчето на дното на заклучување со пенкало unitl завршувањето на следниот чекор. 3. Додека црна копчето се турка, ве молиме изберете вашиот 3 цифрениот код. Запомнете ако црна копчето е пуштен на слобода, дека ќе биде вашиот код. Без оглед на код е кога објавени. Можеби ќе сакате да се добие некаква помош во овој момент, или да се стави на пен против маса или на градите може да им помогне. 4. Откако ќе го вашиот код за Ослободување на црна копчето. Вашата шифра е поставено на она што сте го одбрале. 5. Ако сакате да ја промените и тоа повторно, повтори погоре, но овој пат заедно со кодот што го избра. Карактеристики : Материјал : цинк легура Боја : Црна, Сина, Зелена Големина : 22*13*57mm Пакетот Вклучува : 1 x Куфер Багаж Кодот за Заклучување Катанец

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Небото Сино, Зелено
Број На Модел На:
ZK568501
Големина:
/
Бренд Име:
ACEHE
Заклучување Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични

Поврзани производи