Нова Универзална Метал Назабена Опрема Puller Смена Walkera W010 за RC Хеликоптер Модел

Нова Универзална Метал Назабена Опрема Puller Смена Walkera W010 за RC Хеликоптер Модел

Залиха
DEN 575.52
Износот:


Универзална Метал Назабена Опрема Puller Смена Walkera W010 за RC Хеликоптер НОВИ
Walkera Назабена Опрема Puller W010. Совршена алатка за отстранување на притисне на моторните pinions. Се вклопуваат речиси сите РК Хеликоптери на пазарот
Доаѓаат со 5 пина за моторни sharft дијаметар 1.0 mm-3.0 mm и Ален клуч.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
За Возило Тип:
Авионите
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
puller

Поврзани производи