Сјајна Метален Злато и Сребро 24pcs Пуканки Кутии Свадба Партија Материјали Бебе Туш Оркестарот Корист Бонбони Третираат Кутии
Ново - 0 %

Сјајна Метален Злато и Сребро 24pcs Пуканки Кутии Свадба Партија Материјали Бебе Туш Оркестарот Корист Бонбони Третираат Кутии

Залиха
DEN 364.32
DEN 364.00
Износот:

свадба партија пуканки кутии Сјајна Метален Злато и Сребро 24pcs Пуканки Кутии Свадба Партија Материјали Бебе Туш Оркестарот Корист Бонбони Третираат Кутии Серија : Декорација-хартија пуканки кутии Боја : Жолта, зелена, розова, сина, црна, црвена Дизајн : chevron, шарени, polka точка Материјал : 250gms Храна Одделение Белена Хартија Големина : 11.5*7*5cm Пакување : 12pcs/пакет Тежина : 95g/пакет

Декларираните карактеристики

боја:
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број на Компјутери:
24pcs
Бренд Име:
casame
Материјал:
Картон
Шема:
Dot
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
cs2323

Поврзани производи