CONTEC08A Дигитални Крвен Притисок Монитор+Возрасни Ткаенината Слободни ШВ + Возрасни SPO2 сонда
Ново - 5 %

CONTEC08A Дигитални Крвен Притисок Монитор+Возрасни Ткаенината Слободни ШВ + Возрасни SPO2 сонда

Залиха
DEN 3119.52
DEN 2964.00
Износот:

Ве молиме да дознаете колку што можете повеќе за вашата увоз даноци во вашата земја пред да наддавање на објектот. Јас вредност, секој клиент и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас повторно. Експрес од страна на EMS; тоа трае 7-12 работни денови за испорака. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинални пакет и додатоци. Или замена на предметот за вас. Сите Бесплатен превозот објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост ќе ви одземе околу 12-25days(САД ,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).
Даноци, Царински И Должности :
Ние не додадете даноци, ДДВ или други скриени трошоци.
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред да го купите, ако не се согласувате со нашите трговска политика, ве молиме да не го купи објектот од нас. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Оваа превозот начин има одредени ризик, ве молиме бирајте внимателно.
Услуга Политика
(1)корисникот е секогаш БР. Ако не сакате.1
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред да го купите, ако имате повеќе прашање, ве молиме контактирајте со нас. Сите Бесплатен превозот објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост ќе ви одземе околу 12-25days(САД ,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). Експрес од страна на EMS; тоа трае 7-12 работни денови за испорака. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас, прво пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. И 15-35 дена во други земји.
Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот.
Ние не сме одговорни за неосигурените лица се изгубени или оштетени за време на испорака.
(4)Гаранција : 36 Месеци и Wholelife Repairment
(5)Повратна информација : Доколку тоа е пријатен предмет за вас да се направи бизнис со мене, ве молиме љубезно ме остави позитивен фидбек.1
(2)Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.Ние се стремиме да одговориме на сите ваши проблеми што е можно побрзо
(3)Контактирајте со нас пред да остават негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа трае долго време за испорака.
Објектот следење на број :
Сите item имаат следење на број, ако не го добиете објект ние ќе следење на објект од страна на поштата (тоа трае долго време)
Политика На Враќање :
1. Оваа превозот начин има одредени ризик, ве молиме бирајте внимателно.
Ако сте незадоволни со точка од која било причина во рок од 3 дена од денот на објектот приемот, ќе може да се врати за наплата (одземање на превозот).

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Крвен Притисок
Број На Модел На:
CONTEC 08A+Возрасни сонда
Бренд Име:
CONTECMED
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Примена:
рака

Поврзани производи