Висок Половината Задник Хип Подобрувач Бустер Влошки Поместена Гаќи Undies Секси Флорални Чипка Обликувањето Гаќи
Ново - 22 %

Висок Половината Задник Хип Подобрувач Бустер Влошки Поместена Гаќи Undies Секси Флорални Чипка Обликувањето Гаќи

Залиха
DEN 311.52
DEN 243.00
Износот:

Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Пол : Жените, Девојка Половината Тип : Средината на Половината,боксер кратко Материјал : Памук + најлон + spandex Карактеристики : Подигнете ги Колковите,Отстранлив Поместена Задник Лифт Панталони во Боја : Црна,Кајсија Тежина : околу.120-141g Големина : M,L,XL,2 XL.3 XL 1inch=2.54 см (1-2 CM/0.4-0.7 инчен во отстапување) M : Половината 54-56cm Колковите : 66-68cm Панталони Должина : 29cm Пораст 23cm L : Половината : 58-60cm Колковите : 72-74cm Панталони Должина : 30cm Пораст : 24cm XL : Половината : 62-64cm Колковите : 74-76cm Панталони Должина : 31cm Пораст : 25cm 2 XL : Половината : 66-68cm Колковите : 76-78cm Панталони Должина : 32cm Пораст : 26cm 3 XL : Половината : 68-70cm Колковите : 78-80см Панталони Должина : 33cm Пораст : 27cm Карактеристики : Лесна, невидлив, Лифт колкови, тело, антибактериски, анти-празнат, дише, итн. Пакетот вклучува : Секси Дама Хип До Поместена Задник Подобрувач Shaper Гаќи долен Веш Забелешка : 1.Азија големини е помала од НАС/AU/велика БРИТАНИЈА големина па ве Молиме да бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара ,Тежината е само за референца. 2.Тоа е рачни мерења на локации, може да се 1-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
ETOSELL
Shapewear:
Контрола Гаќи
Број На Модел На:
b84
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex
Дебелина:
Тенка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Контрола Ниво:
Медиум

Поврзани производи