Чевли Жена Оксфорд Чевли 2017 Есен Есен Жените Оксфорд Станови Чевли Гроздобер Круг Пети Жените Станови Англија Стил Chaussure Femmer

Чевли Жена Оксфорд Чевли 2017 Есен Есен Жените Оксфорд Станови Чевли Гроздобер Круг Пети Жените Станови Англија Стил Chaussure

Залиха
DEN 967.20
Износот:


Чевли Жена Оксфорд Чевли 2017 Есен Есен Жените Оксфорд Станови Чевли Гроздобер Круг Пети Жените Станови Англија Стил Chaussure Femmer
Можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница :
Висок Квалитет,Не е како другите cheeper чевли Најниска цена во квалитетот!!!
НИ големина 4= ЕУР 35 = 22.5 cm НИ големина 5= ЕВРА 36 = 23 см НАС големина 6= ЕВРА 37 = 23.5 cm НИ големина 7= EUR 38 = 24 см НАС size 8= 39 EUR = 24.5 cm НИ големина 9= ЕУР 40 = 25 cm

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
Teahoo
Број На Модел На:
211
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Станови Тип:
Oxfords
Сезоната:
Пролет/Есен
Стил:
Oxford Чевли
stype:
Чевли Жена Оксфорд
Големина:
35-40
Пол:
Жените
Вулканизирана Чевли:
No
Кожа Стил:
Мека Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Декорација:
Обична

Поврзани производи