Бакар Микро Монистра 3.4*3.0*6.0 ММ 1000Pcs/Шише #1 Црна Микро Цевка Бакар Микро Прстени 1000 Microlink Екстензии за Коса
Ново - 7 %

Бакар Микро Монистра 3.4*3.0*6.0 ММ 1000Pcs/Шише 1 Црна Микро Цевка Бакар Микро Прстени 1000 Microlink Екстензии за Коса

Залиха
DEN 554.40
DEN 516.00
Износот:


Бакар Микро Монистра 3.4*3.0*6.0 ММ 1000 Pcs/Шише #1 Црна Микро Цевка Бакар Микро Прстени 1000 Microlink Екстензии за Коса

Декларираните карактеристики

боја:
Боја Црна 1, Боја 3 Темно Кафеава Боја, Боја 5 Среден Браун, Color6 Медиум Русокоса, Боја 8 Темно Руса Боја 11 Светло Кафена, Боја 13 Русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Број На Модел На:
Разгореа Бакар Микро Монистра
Количина:
1000pcs
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
MS РОСА
Големина:
3.4*3.0*6.0MM(Outter*Inner*Length)
Тип На Објект:
Бакар Микро Монистра За Коса Екстензија
одделение:
бакар микро прстени
Достапни големина:
3.4*3.0*6.0 ММ,2.8*2.3*7.0 ММ
Достапни Боја:
Црна/Кафеава/Беж
Производство:
10,000 Пакети Во Парк
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Половина Година Со Соодветна Грижа

Поврзани производи