Автомобил стил Нерѓосувачки челик Опрема Shift панел декоративни ленти авто покрие намали За Audi Q3 2013-2017 Автомобил внатрешни работи калапи налепница
Ново - 5 %

Автомобил стил Нерѓосувачки челик Опрема Shift панел декоративни ленти авто покрие намали За Audi Q3 2013-2017 Автомобил внатрешни

Залиха
DEN 729.60
DEN 693.00
Износот:

Автомобил стил Нерѓосувачки челик Опрема Shift панел декоративни ленти авто покрие намали За Audi Q3 2013-2017 Автомобил внатрешни работи калапи налепницата на Производот Е Само Одговара За Audi Q3 2013-2017 Година Боја : Сребро Количина : 1pcs/set Материјал : не ' Рѓосувачки Челик. Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Проверка на место.Солза го поклопецот на двојно. 3.Откине заштитен филм на двата краја. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил. Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Име На Модел:
За Audi Q3
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Година:
2013-2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи