Ново 1 Пар Една Кука Клип Тест Сонда Мини Грабител За Multimeter G08 Капка брод

Ново 1 Пар Една Кука Клип Тест Сонда Мини Грабител За Multimeter G08 Капка брод

Залиха
DEN 41.28
Износот:


Опис : Материјал : Месинг и пластични Моќен пролет влече мин куки да се сфати мали компоненти цврсто и да се избегне било кратки-коло Слободни раце за поправка,Можете да го поврзете клипови во мулти-метар или DC моќност од страна на некој доведе Тоа ќе ви помогне да ги тестираат IC или поправка на мобилен телефон и други мини електронски производи повеќе погодно Должина : 4.3 cm/1.69", Дувачкиот Кука Големина : околу 0.9 MMX0.4 MM Боја : Црвена и Црна Количина : 1pair Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! Пакетот вклучува : Една Кука Клип Мини Грабител Тест Сонда За Multimeter x 1 Парови

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
месинг и пластика
Должина:
4.3cm/1.69
боја:
Црвена и Црна
Дувачкиот Кука Големина:
За 0.9MMX0.4MM

Поврзани производи