12 бои/воланот Кристал Акрилик УВ Гел Помине уметност - 2MM Круг Кристал Помине Уметност Сјајот Декорација за УВ Гел на Ноктите

12 бои/воланот Кристал Акрилик УВ Гел Помине уметност - 2MM Круг Кристал Помине Уметност Сјајот Декорација за УВ Гел на Ноктите

Залиха
DEN 37.92
Износот:


Трговија на големо !! 12 Бои Помине Rhinestones 2mm на доградба на Акрилни Нокти Уметност Rhinestones Декорација За УВ Гел Телефон Лаптоп DIY Помине Алатки
2mm size 12 различни помине уметност rhinestones за Боја УВ Гел Ноктите Декорација Спецификација : Модел : W RZE017441113 1. 100% Сосема Нов 2. Материјал : Rhinestones 3. Ноктите Облик : Тркалезна 4. Бои : 12 Различни бои 5. Големина на тркало : Дијаметар 6.5 cm 6. Rhinestones : Дијаметар 2mm 7. Тип : Ноктите Нега Забелешка : Поради различни камера модел,светлина и да се прикаже, Слика боја може да биде различен, со вистински изглед. Ако умот, ве молиме да не купи. Ви благодариме!!! Пакет :
1 x Помине Совети Rhinestones Важни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број . 1.Откако ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките within3-4 работен ден. 2.Кога ќе изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", Без Следење на Број за мали наредби (цел износ 3.Ако ви треба на следење на број,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух 4.Пошта"и плати дополнителни превозот цена. 5.Ако вашата цел добивање потврда време е наскоро истекува,но сеуште havenot 6.примена на пратката,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. ако не добиете предмети по превозот време, ние може да се препратат на стоки за вас повторно, или ни даде вашата Paypal сметка, ние ќе рефундирање на парите на вашиот Paypal !! ние не прифаќаме било спор !!!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
MingLee
Количина:
3454545
Материјал:
Акрилик
Големина:
2mm
Тежина:
10g
Број На Модел На:
NR011
Име:
помине уметност rhienstones
боја:
12colors
Пакување:
тркала
Тежина:
10g
Големина:
2mm
Производство:
акрилик rhinestones
реден број:
RE43454656
Дизајни:
Круг
Стил:
Rhinestones
Употреба:
Помине Уметност Декорација

Поврзани производи