20PCS 5KV 0.8 НА 800mA Микробранова Печка Висок Напон Осигурач
Ново - 14 %

20PCS 5KV 0.8 НА 800mA Микробранова Печка Висок Напон Осигурач

Залиха
DEN 132.00
DEN 114.00
Износот:


20 PCS 5 KV 0.8 НА 800m A Микробранова Печка Висок Напон Осигурач
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се trac ke d )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме
парче парче

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
5KV 0.8 НА
Употреба:
Висок Напон
Кршење Капацитет:
Висок
is_customized:
Yes

Поврзани производи