7R 230w Sharpy Зрак /Движи Главата Место Светло 7R MSD Platinum Фаза светлина фаза Светилка Со Баласт
Ново - 5 %

7R 230w Sharpy Зрак /Движи Главата Место Светло 7R MSD Platinum Фаза светлина фаза Светилка Со Баласт

Залиха
DEN 1963.20
DEN 1865.00
Износот:

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
2- Нашата главна дејност е трговија на големо и ние сме го направиле тоа за повеќе од 15 години ,имаме голем пазар во оние земји(САД,Мексико ,Европските земји и др). Она што се 's повеќе,ние нудиме 120-ден гаранција по породувањето .За било незадоволен со вашата нарачка ,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценки ( на пример, како 1 или 2 ѕвезди на секое од полињата ) или неутрални и негативни повратни информации ,на повратните информации и рејтингот не може да биде ревидиран откако ќе ја објавите .
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
Контакт Со Нас На :
Aliexpress Messaging System
Trademanager
Оставајќи ни порака
Испраќање ни E-mail
Ние и ветуваме на најдобар квалитет на проектор светилка и ние чувајте го прават нашите најдобри за да понуди секој клиент најдобра услуга. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
Ние сме во потрага напред за да се соработува со вас. Ние сме секогаш тука да послужи за вас . Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци. Ви благодариме за соработката .Ако имате било какви барања ,се чувствуваат слободни да не контактирате на својата погодност.ние ќе ви обезбеди најдобра цена со добар квалитет. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1-Ние сме професионални лцд проектор светилки производители кои има голема фабрика која нуди широк спектар на избор и promotely испорака на клиенти од целиот свет.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Моќта на Светлината Центар (mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција 20 W 2 R 120 W 46 10 45 6000 8000 6000 Било 200 W 5 R 200 W 51 7 57. Што повеќе ,тоа се решава ништо за вашиот проблем.
Ние не упатство за инсталација и не нудат параметри, ви благодариме за љубезно разбирање!
Ако не знаете како да го инсталирате светилка, ве молиме НЕ поставувајте цел.
Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси,врски,напони и run-time ,што го прави секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
7R 230W
Светилка Модул:
7R 230W Метал Halide Светилка
Карактеристики:
компатибилен светилка со баласт
База Тип:
2G11
гаранција:
120 дена
Примена:
Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Отворено
Прозрачна Флукс:
2500
Просечен Живот (часот):
2000 година
За сертификација на:
CCC,CE
Напон:
85-265v
Wattage:
230 W

Поврзани производи