2 парчиња 1Pair Говорникот Кабел за Антена Терминал Обврзувачки Пост RBS Конектор Конвертор Нови
Ново - 10 %

2 парчиња 1Pair Говорникот Кабел за Антена Терминал Обврзувачки Пост RBS Конектор Конвертор Нови

Залиха
DEN 201.60
DEN 181.00
Износот:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Компактен, сигурен и издржлив. Изолирани пост, надворешните делови изолирана. Лесна инсталација со заклучување со завртки и лесно да се користи. Карактеристики : Материјал : цврсти тешко Бакар со позлатени Конекции : Solde Големина : прибл. 20mm OD. кол со пластика. (max). 46mm висина /чист бакар терминал должина : 42mm одговара за banan приклучок и 12 жица Пакет се Вклучени : 1 X 2 парчиња Говорникот Лопата Терминал Обврзувачки Пост (1 pcs X црна ,1 buc X црвено) Пратката
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 4-5days по целосната уплата.
2. Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Хонг Конг Воздух mail. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе 8 до 25 работни дена, исклучува Седна & Сонцето.
3. Пратката е директно испраќање преку редовни воздухопловната.тоа обично трае 10-25 работни дена.
поради варијација на поштенски услуги во различни aresas ,некои области може да потрае подолго(20-60days),како што се : Италија, руската федерација, Чиле, Аргентина, Тајланд , иако ние брод предмети преку воздухопловната.ние силно препорачуваме купувачи кои од овие се споменува земјата би подобро да се избере $2 од осигурување во случај на добивање на изгубени.
4.Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(5-8 дена) или UPS-от(4-5 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу$ 20 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или UPS-от, ве молиме контактирајте со нас.
5.Ако дојде од оддалечена област, превозот цена е висока, така што треба да се обрне повеќе ! Гаранција
1. Ние сме одговорни за објектот штета пред приемот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена од денот на приемот, и се земе слика на оштетениот објект, ние ќе се направи реконструкција на оштетените објект.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена од денот на приемот и нека знаат зошто.
3. Додека вашиот објект се уште е во сосема нова состојба, ние ќе бидеме среќни да го вратат вашата пари , или може да се праша за објектот размена.
4. Ние ќе треба да се примаат и да се испита вашето враќање пред враќање на парите или замена ќе биде дадена. Враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на Купувачот. Ние не наплата на превозот обвиненија.
5. На предмети кои се купени со бесплатен превозот, ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ.
6. Да се забрза процесот на наплата, ве молиме наведете го вашиот аукција реден број или ID на корисникот со вашето враќање.
Враќање
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
2. Во случај тоа ем е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат.
3. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.
започнете
крајот

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
аудио 46mm
Бренд Име:
YSearchGlobal
Примена:
Аудио И Видео,Осветлување
Материјал:
24 к злато позлата слој

Поврзани производи