Бесплатен Превозот Природен Камен Мазна Мазна Сива Демонот Кварц Лабава Монистра 16 Strand4 6 8 10 12MM Изберете Големина GQB01
Ново - 30 %

Бесплатен Превозот Природен Камен Мазна Мазна Сива Демонот Кварц Лабава Монистра 16 Strand4 6 8 10 12MM Изберете Големина GQB01

Залиха
DEN 153.60
DEN 108.00
Износот:


Samandbeads Накит Ко ; Ltd
Материјал :
Сива Демонот Кварц Лабава Монистра
Големина на :
Монистра : 6mm/8мм/10мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Сива
Количина :
30pcs - 95pcs како Минимум за
Дел Бр.
GQB01
Бренд
Samand Beads
Бесплатен Превозот Природен Камен Мазна Мазна Сива Демонот Кварц Лабава Монистра 16" Влакно 6 8 10ММ Изберете Големина GQB01
Големина : 6mm/8мм/10мм сите instock : )
Големина(Дијаметар на секое лежиште) : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm за вашиот избор
Должина : 15 инчи/влакно
4mm : 95beads/влакно
6mm : 63beads/влакно
8мм : 48beads/влакно
10мм : 38beads/влакно
12mm : 30beads/влакно
14mm : 23beads/влакно
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 38-63pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
GQB01
боја:
сива
објектот се опише:
Сива Демонот Кварц Лабава Монистра Монистра
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4 6 8 10 12mm

Поврзани производи