Златна Прилагодено Порака Шарм Ѓердан Цврсто Врежани Morse Code Pendent Хоризонтална Накит Персоналните

Златна Прилагодено Порака Шарм Ѓердан Цврсто Врежани Morse Code Pendent Хоризонтална Накит Персоналните

Залиха
DEN 1151.52
Износот:


Шарм Златна Прилагодено Врежани Morse Code Ѓердан Рака Печат Pendent Тајна Порака Накит Хоризонтална Персоналните За нашата Продавница :
* Ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925
* 100% рачно изработени
*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!
*Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика.
*Personaliezd Накит само што&го вашиот љубовник!
#Basical Производи Параметар
1. pendent Големина : 40*8мм (1.57"*0.32")
2. Материјал : солидна сребро 925
3.Rollo синџир должина : 16"/40cm,18"/45см,20"/50cm,22"/55cm (со 5cm се прошири синџир)
4. Завиткани во подарок кутија
5.Врежани зборовите : Morse Code
#Дизајн :
1.Клиентот дизајн ќе биде прекрасен ,
2.дали дизајнот според вашиот оставите порака ,
Ако треба да ги проверите дизајн ,pls дозволете ни да знаеме .
#Како да нарачате ?
1.Pls остави Слика или зборови што сакате да engrave
2.оставете синџир должина
Ако не ја напушти, ние ќе испратиме 16"/40 CM за вас .
Некаде ,ние треба да се провери детали со вас ,Pls не ми корист ,проверете ја вашата порака во рок од 1-2days по вашето место на цел .tks за својата благодарност .
#Испорака :
1.Производство на време :
Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата е расчисти.
Ние не бродот на викенд или државни празници.
2.Пратката термини :
a : стоки преку препорачана воздухопловната by Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
на пример : Epackage на САД,Тоа трае околу 12-15 дена.
б : Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days.
c : DHL /ТНТ свет експрес за 4-7 работни дена.
Нормално ние го избере DHL, бидејќи имаме поевтина цена , Ако ви треба Ups или Fedex ,pls дозволете ни да знаеме тоа ,ние ќе ги провери и quotate цената за вас .
Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки/накит биде предаден.
#Политика На Враќање :
1. 30days. вратат.
2. Приемот на неисправни предмети,pls ни го покаже слика. ние ќе целосна наплата. И купувачи вратите неисправен производ во рок од 15days.
3. Било исчезнати делови/штети мора да контактирате со нас во 7days по примањето на предметите.
4. Ние нема да ја врати назад цел, поради неточни превозот адреса.
#Плаќање :
Нашиот рок на плаќање е Зачувам на безбедно Aliexpress. Ако имате посебни барања, plz контактирајте со нас, ви благодариме.
#Одговор Време И Ангажман :
Ние сме на линија, за цело време, можете да не контактирате во 9 : 00-23 : 00 на кина време(понеделник -петок) .
Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите е-пошта до нас, ние сме сигурни да ви одговори во рок од 12hours .
На кого conern , Прво ,ви благодариме за вашето доаѓање мои пријатели . Ние сме една нова продавница на 925 фунта сребрен накит, но ние имаме себе дизајнер ,технички работници ,мојата фабрика имаат направено оваа линија бизнис повеќе од 12 години , ние сигурни дека откако ќе го изберете нас ,ќе ни љубовта, и ќе биде еден од вашиот сигурен suppler за секогаш. капацитет : 4500pcs месечно. Мојата фабрика е снабдувач на големо во Тајван,Малезија,Исланд и друга земја.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
18 к златна, сребрена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
CedesaO
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
40*8мм(1.57*0.32)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
моден ѓердан
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Morse Code Ѓердан
синџир Име:
rollo синџир
Синџир должина:
16 182022(with3 - 5cm се прошири синџир)
Pendent Големина :
40*8мм(1.57*0.32)
синџир материјал:
Солидна сребро 925
925 солидна сребрен ѓердан пакување:
Подарок кутија
pendant стил:
Morse Code Ѓердан
боја:
18k златна
Ѓердан Пакување:
Подарок кутија
Должина:
16/40cm

Поврзани производи