10M led String Светла 70leds снегулка led елка Светла дома партија свадба docoration сребрена жица со опашката приклучок
Ново - 5 %

10M led String Светла 70leds снегулка led елка Светла дома партија свадба docoration сребрена жица со опашката приклучок

Залиха
DEN 599.04
DEN 569.00
Износот:


10 M led String Светла 70leds снегулка led елка Светла дома партија свадба docoration сребрена жица со опашката приклучок
Карактеристики
1. 100% Сосема Нов.
2. Кабелот, боја : сребрена
3. Запалени светилки во Боја : бела/топло бела/шарени
4. Материјал : пластика /жица
5. LED количина : 70 парчиња/10 M
6. Влезен напон : AC220 V/110 V
7. Приклучокот стандард : ЕУ/САД приклучок
8. String Светлина должина : 10 m
9. Обично за следниве цели : Божиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations, Состаноци или Прозорецот прикажува, Ресторани или Бар Украси, Дома или Градина Декорација, Свадба, Роденден или партија luminations, итн.
10. Лесно може да бидат обесени, зависник, или зезнав на било која површина овозможувајќи за поголема флексибилност, инсталација
11. Отпорен на вода, но не Потопување во вода.
Пакетот Вклучува :
1pcs * 10 M 70led LED String Светлина Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука :

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Шарени, Бела, Топло Бела
Wattage:
220V EU PLUG, 110V US PLUG
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Aixy
Должина:
1000cm
Карактеристики:
гарланд светлина
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
Yes
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Растојание:
21-25m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
патио светлина
Тип На Батерија:
AC110-240V
Напон:
AC110-240V
Должина:
10m/pcs
LED КОЛИЧИНА:
70Leds
боја:
ладно бела/топло бела/multicolor
превозот:
Бесплатен превозот
Примена:
Празник Декорација Осветлување
Работен режим :
Фокус или Светкави
Водоотпорен:
IP65
Приклучете:
ЕУ/САД приклучок

Поврзани производи