JEXXI Топла Промоција CZ Кристал Накит Сет За Девојки Симпатична Дизајн 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant Earring Накит Сет
Ново - 36 %

JEXXI Топла Промоција CZ Кристал Накит Сет За Девојки Симпатична Дизајн 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant Earring Накит Сет

Залиха
DEN 219.84
DEN 141.00
Износот:

99 Австриската Отвори Диско Топка Студ 925 Sterling Silver Earring Pendant Ѓердан Австрија Кристал Жена Накит Сетови 2016 Година Нови Подарок 1. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.30 Симпатична Кристал Hourse Pendant Ѓердан Капка Обетки Поставите Свадба 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Кубни Циркони Јака 2., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.33
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
Печат : сребро 925
1. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.90 Домот Мода Накит Сетови Чиста 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Циркон Капка Обетки Ѓердан во Собата За Жените венчаница Подарок 3.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.68 Исклучителна Кубни Циркони Африкански ААА Кристално Дрво Јака Ѓердан Цвет Обетки 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови 2. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.99 925 Sterling Silver Шупливи Крило Летаат Кубни Циркони Вода Капка Кристал Ѓердан Brincos Обетки Поставите Свадба Јака Додатоци 1.99 Домот 925 Sterling Silver Балерина Ѓердан Обетки Кубни Циркони Ѓердани Earring Поставите Свадба Ангажман Накит Се поставува 2.99 Нови Пристигнување Исклучителна Жените Свадба Накит Поставите 925 Sterling Silver Platinum Позлатен Швајцарската Циркон Ѓердан Earring За Булчински 4.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Ви благодарам многу. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
2016 Жена 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Поставите Кубни Циркон Кристал Лост Назад Обетки Pendant Ѓердан Убав Подарок 8ММ Камен 1. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
ТНТ
2-8 дена
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.

Декларираните карактеристики

Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+ 1 пар обетки
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
S76901
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
JEXXI

Поврзани производи