10pcs Микро Прекинувач smd 4pin Нови Switch Копчето за Скролување за Мобилен Телефон

10pcs Микро Прекинувач smd 4pin Нови Switch Копчето за Скролување за Мобилен Телефон

Залиха
DEN 48.00
Износот:


Ако ви требаат повеќе квантитет,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Напомена : Следење не на Sun You Економски Воздух Mail може да се провери тука global.cainiao.com.
Детали За Производот :
Пакетот вклучува :
10pcs x Push Копчето се Префрла

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
такт се префрлите
Големина:
smd 4pin

Поврзани производи