Случај За OnePlus 3 Еден Плус 3T Оригинални NILLKIN Природата Транспарентен Јасно Мека Задниот Поклопец Случај За OnePlus 3T Три Една Плус 3
Ново - 5 %

Случај За OnePlus 3 Еден Плус 3T Оригинални NILLKIN Природата Транспарентен Јасно Мека Задниот Поклопец Случај За OnePlus 3T

Залиха
DEN 312.96
DEN 297.00
Износот:


Случај За One Plus 3 Еден Плус 3 T Оригинални NILLKIN Природата Транспарентен Јасно Мека Задниот Поклопец Случај За One Plus 3 T Три Една Плус 3
Природата TPU Случај Природата (TPU случај ) употреба на животната средина не-токсични TPU, мазна и свиленкаста ултра тенок. Блескавата и проѕирен, произволни rue задржани јачина на звук копче cutouts, лесно за ракување. Страна матирано текстура анти-лизгање,детали покаже својата грижа; транспарентно матирано логото покажува нејзиниот вкус.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Транспарентна
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Големина:
inch
Карактеристики:
NILLKIN TPU Мека Случај
Компатибилен Бренд:
Oneplus
боја:
Бела(Јасен), Кафеава(Злато), Сива
Производот Категорија:
tpu случај
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
NILLKIN:
Природата TPU Случај
Број На Модел На:
TPU Случај За OnePlus 3/3T
Тип:
Случај

Поврзани производи