LUC Квалитет на Производите Големи димензии Лили petal заболување на паста фондан цвет клипот машина поставена на 4
Ново - 20 %

LUC Квалитет на Производите Големи димензии Лили petal заболување на паста фондан цвет клипот машина поставена на 4

Залиха
DEN 364.80
DEN 292.00
Износот:


Информации За Производот
[ дизајн ] : veined лили petal клипот машина поставена за џвакање паста и фондан цвеќиња
[ size ] : 11/9/7/5cm
[ пакет ] : polybag
[ материјал ] : пластика
[ боја ] : бела
Детали
Карактеристики
1. Силна храна одделение пластичен материјал.
2. Оригиналниот пластика, LUC никогаш не ги користат рециклирани материјали.
3. Висок stardard на материјал, LFGB, SGS и одобрување од FDA.
4. Убаво дизајниран мувла се направи на сите дизајн во убав изглед. Постои недостаток на материјал, мазна завршница.
5. Извозот кон Германија, велика БРИТАНИЈА, Шпанија, Франција, САД и Јапонија.
Повеќе Дизајн
Тест Извештај
Превозот
1. Овие предмети се одржа во парк и се достапни за итно испраќање во рок од 1 работен ден.
2. Следење на информации можат нормално да се ажурира во рок од 48 часа по пакет примени и обработени од страна на склад.
ЗАБЕЛЕШКА : за Нарачки над $100 или 2 Килограми ќе биде предаден, се изразува Пошта за слободни од наша страна, должноста или данок од ваша страна, јас s НЕ се вклучени . Ако вашата цел е над $100 или 2 Килограми и да не сакате изразат испорака, ќе мора да оставите порака.
3. Во повеќето случаи следење на предмети пристигне во следната 29 до 35 ден, но не успеаја дека треба да пристигнат по само 50 или 60 природни дена.
Како да го пратите вашиот пакет
Нормално, сите пакет може да се следи преку веб-сајтови подолу и можете да најдете било следење на информации, ве молиме песна повторно во рок од 1-2 дена, или контактирајте ја нашата служба за корисници.
Оштетување На Пратката
Ако најдете било каква штета на производи што ќе се нареди кога ќе го добиете вашиот пакет, ве молиме да земе слика на ДВЕТЕ пакет и prodcuts и испратете ни оние photoes да поднесе оние на превозникот жалба за побрзо враќање на средствата.
Контактирајте со НАС
Ако има било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
Ви благодариме за шопинг и имаат пријатен ден!

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
LUC
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
LFC0019
дизајн:
veined лили petal
Големина:
11/9/7/5cm
Тип:
торта декорирање алатки
Палета На Производи:
Фондан Секачи

Поврзани производи