нови diy акрилик diy ѕиден часовник часовници нови доаѓањето дома декорација 3d огледало мода налепница Современиот добар дар сребрена боја
Ново - 5 %

нови diy акрилик diy ѕиден часовник часовници нови доаѓањето дома декорација 3d огледало мода налепница Современиот добар дар

Залиха
DEN 269.76
DEN 256.00
Износот:


*100% сосема Нов * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Боја : Сребро Црното Злато
Ве молиме откине заштита на филмот огледало на ѕидот налепница по објавувањето на ѕидот Нема мало пакување

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Шема:
3D Налепница
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
joid'art
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
DIY91
Тема:
Уште живот
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
Сребро Црното Злато Огледало Ѕидни Часовници
Часовникот Стил:
Моден Дигитални Безбедно Огледало На Ѕидот Налепници
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба
Цел>=$180:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Поврзани производи