difaifferent стил деликатес печ топла топи лепило applique везови печ DIY облека додаток закрпи ленти C773-C792
Ново - 22 %

difaifferent стил деликатес печ топла топи лепило applique везови печ DIY облека додаток закрпи ленти C773-C792

Залиха
DEN 3.84
DEN 3.00
Износот:

Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Имаме наведени сите методи и плаќање во превозот опција )
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката.
Испорака : Ако ви треба многу различен стил.
(3) И ве молиме да се прилагоди на температурата на железо со соодветен степен.
Б) Детска облека виси лошо scrape, можете да го користите за да се пополни дупките, прикривање на флеки. Ако не, обидете се повторно во над истиот начин.
Друг вид на дамки треба да се шие на. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. Ви благодариме за вашето разбирање. Можете да го видите проценува време на испорака кога ќе изберете превозот метод.
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката.
купувачи се покаже
Имаме два вида на дамки (Топла Топи Лепило или Шиење). Ве молиме да се биде внимателен за да одберете кое ги задоволува вашата потреба. Стави парче на десната страна. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни услуга.
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Ние испраќате нови дизајни во редовни интервали, ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Испорака Метод :
Ние обезбеди економски превозот преку Кина пост на интернет за редовни нарачки, кој е еден вид на превозот метод примен од страна на Али-експрес.
Г) Облека чувствуваат монотон; можете да изберете персоналните налепници крпа украсени се облекуваат не е исто.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно изработени
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
C773-C792
Големина:
as picture show
orgin :
Кина
Големина:
како се покаже слика
Количина:
1pcs
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
рачно изработени

Поврзани производи