Воена Војска ID Картички Помине Носителот VIP Помине Значка за Носител Со Lanyard Патна Исправа Носителот Организатор 3 Слотови+1 Пенкало в Џеб
Ново - 20 %

Воена Војска ID Картички Помине Носителот VIP Помине Значка за Носител Со Lanyard Патна Исправа Носителот Организатор 3 Слотови+1

Залиха
DEN 594.72
DEN 476.00
Износот:


Тактички ID Картички Помине Носителот VIP Помине Значка за Носител Со Lanyard Патна Исправа Носителот Организатор 3 Слотови+1 Пенкало в Џеб
Материјал : Cordura Најлон 1000 D, Miliatary Paracord Вратот Lanyard, Метал Lanyard Прстен
Големина : 13.5*9cm
Опции во Боја : Црна / ТЕН
Пакетот Вклучува : 1 x Карта Носителот

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
ROCOTACTICAL

Поврзани производи