Случај Huawei Колега 8 Поклопец Анти-удар Гума + Пластични Случај За Huawei Колега 8 Случај Колега 8 Бизнис Стил Мобилен Телефон Fundas
Ново - 22 %

Случај Huawei Колега 8 Поклопец Анти-удар Гума + Пластични Случај За Huawei Колега 8 Случај Колега 8 Бизнис Стил Мобилен Телефон

Залиха
DEN 204.00
DEN 159.00
Износот:


[Модел на телефон ] : За Huawei Искачи Колега 8 / Mate8 Случај 6.0 инчен
[Функција] : Двоен Слој Оклоп + S oft Гел + Бизнис Стил + Многу светлина
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
торба

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
бизнис
Големина:
6.0 inch
Компатибилен:
за случај
Материјал:
Мека TPU + Тешко PC
Стил:
Тешко Солиден Влијание Телефон Funda / Coque
функција 1:
2 во 1 Тешки Оклопи Маска
Карактеристика 2:
360 Shockproof Целосна Заштита
функција 3:
Dustproof Дизајн
боја:
Црна, Сина, Зелена Портокал Розова Виолетова Црвена Бела
satus :
во парк
Бесплатен превозот :
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Поврзани производи