1 Парче /многу Мулти-боја на ВОДЕНА Маса Централен Светлина База Свеќа Носителот Светлина База за Декорација
Ново - 8 %

1 Парче /многу Мулти-боја на ВОДЕНА Маса Централен Светлина База Свеќа Носителот Светлина База за Декорација

Залиха
DEN 410.88
DEN 378.00
Износот:


LED Светло : 9 супер-светли LED светла светлина-до централен база.

Декларираните карактеристики

боја:
RGB
Повод:
Партија,Матура,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Денот на Таткото,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
KS-CB-409SRB
Број на Компјутери:
1pc
Блескав Време:
8H
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
LED Осветлување Боја:
RGB Боја се Менува
Извор На Светлина:
9pcs супер-Светли led светла
Димензии:
4inch дијаметар, тркалезна форма, 1inch високи
Изглед:
Тркалезна Форма
Траење На Батеријата:
3AA свежи добра батерија работа 8 часа
Боја на пластика за опции:
RGB боја се менува може да се користи 24keys далечински контролер да се избере 16colors
Примена:
под мали вазни,плочи, и централен осветлување
Функција:
Лизгајте го прекинувачот ЗА вклучување/Исклучување покрај единица
Повод:
За било какви прилики. домот, свадба, партија
Производ големина:
Дијаметар 10CM, 3.5 ЦМ висина

Поврзани производи