Висока Моќност LED Чип 3W 5W 7W 9W 10W 12W 15W 18W 20W 24W 30W интегрирани SMD КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Монистра Топло/Бела Светилки за led сијалица на вниманието
Ново - 6 %

Висока Моќност LED Чип 3W 5W 7W 9W 10W 12W 15W 18W 20W 24W 30W интегрирани SMD КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Монистра Топло/Бела Светилки

Залиха
DEN 111.36
DEN 105.00
Износот:

Висока Моќност LED Чип 3 W 5 W 7 W 9 W 10 W 12 W 15 W 18 W 20 W 24 W 30 W интегрирани SMD КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Монистра Топло/Бела Светилки за led сијалица центарот на вниманието Моќ : 3 W 5 W 7 W 9 W 10 W 12 W 15 W 18 W 20 W 24 W 30 W LED чипови КОЧАН монистра Влезен Напон : 3 W(9-12 V) 5 W(15-17 V) 7 W(20-25 V) 9 W10 W(25-36 V)12 W(35-42 V) 15 W(44-54 V) 20 W(60-65 V) 24 W(68-80 V ) 30 W(90-100 V) Тековна : 300m A Лумен : 100-110 LM/w Tem Боја : Кул Бело 6000-6500 K Топло Бела 3200-3500 K Големина : Кол 20mm/28mm/40mm/49mm/76mm Осветлување големина : 11mm/20mm/32-милиметри/64mm CRI : > 70 Живот време : 50,000 хс за користење : кочан led сијалица , кочан центарот на вниманието, кочан таванот светлина ,кочан следење на светлина Итн. Карактеристики 1. Голема база на топлина мијалник 2. две златна жица led чипови 3.вечера светла 100-110lm/w 4.100% целосна моќ led чипови Пакет : LED чипови КОЧАН Монистра (одберете го објектот ) Забелешки : Ако треба да се направи голема цел или 4100-4500 K ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Wattage:
Cool White 6500K, Warm White 3500K
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
Umaked
Број На Модел На:
COB3-30
моќност:
3W 5W 7W 9W 10W 12W 15W 18W 20W 24W 30W
Текст voltage2:
15W(44-54V) 20W(60-65V) 24W(68-80V ) 30W(90-100V)
Текст voltage2:
3W(9-12V) 5W(15-17V) 7W(20-25V) 9W10W(25-36V)12W(35-42V)
Објектот:
КОЧАН LED чипови
КОЧАН Чип Големина:
17x34mil
тековната:
На 300mA
CRI:
>70
Гаранција:
50,000 Хс
Cerification:
CCC CE, ROHS
Лумен:
100-110lm/W

Поврзани производи