2018 Мода Природен Камен Мушка Хривнија Буда Леопард главата Черепот Лава Камен Нараквици За Мажи Жени шарм Накит трговија на големо
Ново - 45 %

2018 Мода Природен Камен Мушка Хривнија Буда Леопард главата Черепот Лава Камен Нараквици За Мажи Жени шарм Накит трговија на

Залиха
DEN 121.44
DEN 67.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
555
is_customized:
No
Затворач Тип:
Лесно-кука
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ccd
Стил:
Повик/Спортски
Парична казна или Моден:
Поставување Тип:
Синџир Тип:
Нараквици Тип:
Буда Бразлетна:
буда Beaded хривнија
камен монистра буда нараквици:
леопард главата хривнија:
Нараквици За Мажи Жени:
слободни:
Бесплатен превозот

Поврзани производи