shhworldsea 5sets 2.0 mm 2pin 2way IAT Доза Температура на Воздухот Plug Pigtail Сензор Интегра Случај За Хонда Граѓански
Ново - 11 %

shhworldsea 5sets 2.0 mm 2pin 2way IAT Доза Температура на Воздухот Plug Pigtail Сензор Интегра Случај За Хонда Граѓански

Залиха
DEN 504.00
DEN 449.00
Износот:


5sets 2.0 mm 2pin 2way IAT Доза Температура на Воздухот Plug Pigtail Сензор Интегра Случај За Хонда Граѓански
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
2P женски
Специјални Функции:
Висок квалитет
Објектот Големина:
2.0 mm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Од Моќ:
100W
Објектот Тежина:
0.25kg
Напон:
12V

Поврзани производи